Paskola už auto įkeitimą

Paskola už auto įkeitimą

Paskola už automobilį

Pagaliau galime pasiūlytį puikią perspektyvą gauti paskolai, jei jums netikėtai prireikė pinigų. Šiuo metu siūlome galimybę įkeisti savo automobilį ir už jį gauti pinigų. Žinoma toks sanderis turi atitikti tam tikras kompanijos nuostas. Tad iš anksto atsiprašome visų “kibirų” savininkų, kad negalės pasinaudoti mūsų teikiama paskola už užstatą.

Tiesa, ne visai viskas taip paprasta ir su geresniais automobiliais. Viena iš pagrindinių sąlygų, kad paskola už auto būtų išduota, turėtų būti, kad šiuo metu auto transportą naudojate. Niekam gi ir nereikia nenaudojamų auto transporto priemonių.

Taip pat žinoma turėtų būti ir galiojantis privalomasis draudimas. Kadangi gavus paskolą už automobilį, Jūs toliau galėsite naudotis savo įkeistu turtu. Būtų liūdna jei sudaužytumėte automobilį, kuris neturi draudimo. Tektų mokėti paskolą už vertybę kurios neturite. Beje, KASKO draudimas privalomas tik brangesniems automobiliams.

Dažnas susimąsto kuom skiriasi sąvokos automobilio užstatymas ir automobilio įkeitimas. Atsakysiu paprastai, užstačius savo auto, kompanija gauna paskolos grąžinimo garantą, o užstačius pilnai galima juo naudotis toliau.

Kokios sąlygos turi atitikti paskola uz automobilį:

  • Automobilio rinkos vertė turi būti ne žemesnė 500€
  • Transporto priemonės metai nėra ribojimi, viskas priklauso nuo vertės.
  • Privaloma galiojanti techninė apžiūra.
  • Privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas.
  • Mašina, kurios vertė siekia 7000€ ir daugiau, privalomas KASKO draudimas.
  • Tik savininkas gali užstatyti savo auto.Mes individualiai apsprendžiame kiekvieną paskolos atvejį. Jei negavote paskolos banke ar kitose įmonėse, didelė tikimybė, kad gausite pas mus. Atlaidžiau ir lanksčiau žiūrime į kiekvieną individualų atvejį, bet vistiek turime laikytis Lietuvos banko įstatymų, tad turėsite turėti pajamas kas mėnesį patvirtinančius dokumentus.

Paskola už užstata

Kaip gaunama tokia paskola? Pradedame nuo to, kad reikia:

  • Nuspręsti kokią sumą ir kuriam laikui norite gauti.
  • Užsipildyti paraišką.
  • Turėti reikiamus dokumentus paskolai už užstatą.
  • Pajamas patvirtinančius dokumentus.

Nuo paraiškos pateikimo įprastą darbo dieną, mes susisiekiame per 15 minučių. Susisiekus apkalbėsime smulkiau apie paskolą už teikiamą užstatą. Jei viskas suderinima abipusiu sutikimu, tada pasirašoma sutartis. Kadangi paliekame įkeistą turtą jums toliau naudotis, pasirašome finansinės nuomos sutartį. Sutartam laikotarpiui tampate šio užstato naudotoju, o visos nuosavybės į turtą yra atgaunamos iškarto po paskolos grąžinimo.

Paskola gali būti grąžinta ir anksčiau sutarto laiko. Sąlyga, kad tai nebus anksčiau nei 3 mėnesiai nuo sutarties pasirašymo. Grąžinant anksčiau sutarto laiko pinigus, palūkanos perskaičiuojamos kliento naudai.

Pinigai išduodami, tik kai automobilis yra perregistruojamas paskolos davėjui. Paskolai išmokėjus vėl iškarto perregistruojamas automobilis ir grąžinamos visos teisės savininkui. Šis paskolos būdas vadinamas atgalinis lizingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.