savi.lt paskola

savi.lt paskola

Paskolos iš žmonių Savi.lt

Išmokime skolintis protingomis palūkanomis. Su Savi.lt visada yra lengviau nei atrodo. Kokius reikalavimus kelia ši kompanija, kad galėtumėte gauti paskolą? Iš tiesų tai tiesiog pagrindiniai reikalavimai yra visi standartiniai kurie turi atitikti Lietuvos Banko keliamus paskolos išdavimui:

 • Asmuo turi būti ne jaunesnis kaip aštuoniolikos metų.
 • Turėti LR pilietybę ir galiojantį dokumentą.
 •  Dokumentas tinka tik pasas arba ID kortelė. Vairuotojo teisės ir kitokie dokumentai vienareikšmiškai netinka.
 • Esančioje darbovietėje būti išdirbus daugiau kaip 4 mėnesius.
 • Savi.lt netoleruoja paskolų išdavimo jei yra įsiskolinimų. Taip pat negali viršyti daugiau nei 40% procentų liekamų pinigų iš algos.
 • Turint šeimą, skaičiuojamos bendros šeimos pajamos.
 • Savi.lt neišduoda paskolos nedirbantiems asmenims.

Jei šiuo metu dirbate individualiai, ir turite individualios veiklos pažymėjimą ilgiau nei 6 mėnesius, galite drąsiai kreiptis į savilt dėl paskolos. Bankai šiuo metu, dirbantiems su patentu arba sau individualiai,  kelia didelius reikalavimus. Prašo pristatyti popierius už metus, juos patvirtinti ir antspauduoti VMI. Savi lt žymiai atlaidžiau žiūri į tokius, nes supranta, kad tokie žmonės yra žymiai atsakingesni įsipareigojimams, todėl jais daugiau pasitiki.

mano bankas

Savy lt paraiškos pateikimas

Paskolos savy lt, gali būti suteikiamos per pusdienį, jei pateiksite tvarkingą ir teisingą informacija apie save. Padėsime pasiruošti, kokios reikėtų turėti informacijos pildant paskolos paraišką. Su savimi turėkite:

 1. Asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 2. Jei esate samdomas darbdavio, reikalinga bus pateikti darbo sutartį.
 3. Jei dirbate sau su IV pažymėjimu tai tada bus reikalingas paskutinių 6 mėnesių banko sąskaitos išrašas.
 4. Pasiskaičiuokite šeimos pajamas.
 5. Susirašykite visas išlaidas ir kitus įsipareigojimus mokamus kas mėnesį. Nebandykite nuslėpti, lizingo ar kitų kreditų, nes per vertinimą tai pasimatys ir neigiamai atsilieps Jūsų paskolos suteikimui.
 6. Bankinius duomenis vieno cento pavedimui.

Plačiau paaiškinsiu kaip veikia visas procesas po paraiškos pateikimo SAVY lt. Bankiniai duomenys vieno cento pavedimui yra reikalingi dėl tapatybės patvirtinimo, o taip pat ir dėl to, kad aišku jog sąskaita nėra antstolių užblokuota. Šitokiu veiksmu yra nušaunami du zuikiai vienu šūviu. Žmonės mėgsta meluoti, prispaudus uodegą jie daro bet ką, kad tik gautų dar bent kažkiek pinigų. Šitaip nukenčia ir žmonės kurie investuoja į tokio nesąžiningo piliečio paskolą.

Jei žiūrėti savi.lt atsiliepimus ką sako žmonės, tai geriau būtų rinktis kitą paskolų kompanija pavyzdžiui:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.